bağış güvenlik
bağış güvenlik
bağış güvenlik
PENDİK GÖNÜLLÜSÜ OL

Hoş geldin!

Bu formu doldurarak Pendik Gönüllüsü olma yolunda ilk adımını atacaksın. Pendik Gönüllüsü, Pendik’teki her bireyin, gönüllü çalışmalarımıza dahil olmasıyla başlıyor.

Bu projeyle gönüllüler Pendik’in her köşesinde bir araya gelerek gerçekleştireceğimiz kampanyalar doğrultusunda sorumluluk üstlenerek, çevremizde karşılaştığımız farklı ihtiyaçlardan yola çıkarak sosyal sorumluluk projelerimizi geliştiriyor ve ekip olarak hayata geçiriyoruz.

Kampanyalarımız aracılığıyla çevremizdeki sorunlara çözüm üretirken hem değişiyor hem de toplumda değişim meydana getirmeyi hedefliyoruz.

Bu formu doldurduğunda Pendik Gönüllüleriyle iletişime geçecek ve sen de ekibe dahil olacaksın. Bu projeye dahil olduktan sonra, bundan önce tasarlanan ve yürütülen sosyal sorumluluk kampanyalarına katılabileceğin gibi senin önceliğin olan ve değişim başlatmak istediğin herhangi bir konuda da Pendik Gönüllüsü çatısı altında harekete geçebilir ve kampanya fikirleri üretebilirsin.

Aşağıda senin için birkaç soruya cevap verdik.

Haydi başlayalım!

Pendik Gönüllüsü Projesi Nedir?

“Pendik Gönüllüsü Projesi” Pendik’te yaşayan maddi ve manevi yardıma muhtaç kişileri desteklemek amacıyla oluşturulmuş bir sivil toplum hareketidir. Pendik Belediyesi tarafından başlatılan proje; sanat, spor, sosyal yardım, eğitim vb. başlıklarda farklı kampanyalar içermektedir.

Projenin Amacı Nedir?

Proje, hali hazırda Pendik Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen sosyal destek faaliyetlerine maddi ve manevi olarak sivil vatandaşların da katılımını ön gören bir sosyal sorumluluk projesidir.

Pendik Gönüllüsü Kime Denir?

Pendik Gönüllüsü Projesi’nde bireysel inisiyatif alarak kampanyalarda yer alacak kişi, kurum veya her işletme Pendik Gönüllüsü’dür.